Zapisy

Uwaga: Zapraszamy do zapisów do Poradni na rok akademicki 2022/2023. 

Krok 1:

Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem wolnych terminów na https://bit.ly/UCS_WUM i wybór od razu 3 terminów u tego samego psychologa w odstępie min. 1 tygodnia (optymalnie np. trzy kolejne poniedziałki o 14.00). Przez „wybór” rozumiemy zanotowanie sobie tych terminów (nie można się na nie zapisać online).

Krok 2:

Ze swojego adresu studenckiego WUM prosimy przesłać na adres dr Magdaleny Łazarewicz (magdalena.lazarewicz@wum.edu.pl) wiadomość dotyczącą wybranych terminów. Jeśli pasuje Państwu więcej niż jednen „zestaw” (np. poniedziałki 22.11, 29.11 i 6.12 o 14.00 i środy 25.11, 2.12 i 9.12 o 18.00 lub 19.00), prosimy o podanie wszystkich opcji. Bardzo prosimy starać się nie wybierać terminu z dnia na dzień (jest nikła szansa, że otrzymując email od Państwa w poniedziałek o 23.30 damy radę zarezerwować wizytę na wtorek następnego dnia o 12.00).  Nie zawsze nadążamy z blokadą wybranych terminów niebawem po otrzymaniu maila, więc prosimy o wyrozumiałość i możliwą elastyczność – obowiązuje kolejność zgłoszeń.

W tytule maila prosimy wpisać: UPP

W treści, poza optymalnymi dla siebie datami konsultacji, prosimy podać swoje imię i nazwisko oraz rok i kierunek studiów.

Krok 3:

Prosimy oczekiwać na email od dr Magdaleny Łazarewicz z potwierdzeniem terminu spotkania i bezpośrednim kontaktem mailowym do psychologa prowadzącego konsultację. W razie konieczności zmiany terminu spotkania, potrzeby przeniesienia go online itp, bardzo prosimy o bezpośredni kontakt z osobą do której się Państwo zapisali). 

Krok 4:

Zapraszamy na konsultację we wskazanym terminie na ul. Litewską 14. Szczegóły dotyczące numeru pokoju zawarte będą w mailu z potwierdzeniem (patrz Krok 3).

***Co do zasady działamy kontaktowo. Jest jednak również możliwość konsultacji zdalnych (Zoom, MT, Skype, Messanger, Signal). W przypadku preferencji takiego rozwiązania prosimy o tym wspomnieć w mailu. Konsultacje są bezpłatne. Pojedyncza konsultacja trwa około 50 minut.***

 CO JEŚLI NIE PASUJE MI ŻADEN TERMIN / TERMINY SIĘ SKOŃCZYŁY (kalendarz jest pusty)?

W takim przypadku także prosimu o kontakt z dr Magdaleną Łazarewicz (magdalena.lazarewicz@wum.edu.pl). Może uda nam się jakoś temu zaradzić 🙂